Bidibidi Resim Galerisi


Ana Sayfa Kayıt ol Giriş
Albüm Listesi Son yüklenenler Son yorumlar En çok bakılanlar En beğenilenler Favorilerim Ara
Ana Sayfa > YöRESEL RESiMLER > Çanakkale Nisan 2008
Çanakkaleden Geliboluya Feribotla
Denizyolu ulaşımı Çanakkale-Eceabat, Lapseki-Gelibolu, Bozcaada-Yükyeri ve Çanakkale-Gökçeada arasında İl Özel İdaresine ait gemilerle GESTAŞ tarafından yapılmaktadır.Ayrıca Çanakkale-Kilitbahir ve Lapseki-Çardak arasında özel sektöre ait feribotlarla taşımacılık yapılmaktadır. İç hat deniz geçişi seferlerinde  iyileştirme ve geliştirme  çalışmaları devam etmektedir.

Çanakkaleden Geliboluya Feribotla

Denizyolu ulaşımı Çanakkale-Eceabat, Lapseki-Gelibolu, Bozcaada-Yükyeri ve Çanakkale-Gökçeada arasında İl Özel İdaresine ait gemilerle GESTAŞ tarafından yapılmaktadır.Ayrıca Çanakkale-Kilitbahir ve Lapseki-Çardak arasında özel sektöre ait feribotlarla taşımacılık yapılmaktadır. İç hat deniz geçişi seferlerinde iyileştirme ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

ozel-canakkale-fotograflari-www-bidibidi-com-236610-6.jpg ozel-canakkale-fotograflari-www-bidibidi-com-238358-7.jpg ozel-canakkale-fotograflari-www-bidibidi-com-240416-8.jpg ozel-canakkale-fotograflari-www-bidibidi-com-241288-9.jpg ozel-canakkale-fotograflari-www-bidibidi-com-242061-10.jpg
Bu dosyayı puanla (Puanlama henüz yok)